Wondershare Free YouTube Downloader for Mac

Wondershare Free YouTube Downloader for Mac

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,869
  • DOSYA BOYUTU 27.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wondershare Software Co

Wondershare Free YouTube Downloader, Youtube videolarını Mac'iniz üzerine indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

Wondershare Free YouTube Downloader, Youtube üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları Mac üzerine indirmenize olanak tanıyan, kolay kullanımlı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır.

Kurulum sırasında eğer yazılımın tarayıcı eklentisini kurduysanız, Safari, Firefox ve Google Chrome internet tarayıcılarınızla Youtube üzerinde video izlerken karşınıza çıkan programın tarayıcı eklentisi sayesinde kolayca videoları indirmeye başlayabileceğiniz gibi isterseniz indirmek istediğiniz Youtube videolarının linkini kopyala yapıştır yaparakta indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç kullanmıyor denecek kadar az meşgul eden program, Youtube üzerinden indirmek istediğiniz videoları oldukça hızlı bir şekilde Mac'inize indirmenize olanak sağlıyor.

Youtube üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları Mac üzerine indirmek için bir programa ihtiyacınız varsa Wondershare Free YouTube Downloader'a bir göz atmanızı öneririm.

Wondershare Free YouTube Downloader Özellikleri:

* Otomatik olarak Youtube videolarını algılar ve tek tıklamayla indirmenize olanak sağlar
* Youtube çalma listeleri üzerinde yer alan tüm videoları toplu olarak indirebilme
* İndirilen FLV, MP4 ve WebM formatlı dosyaları Mac üzerinde oynatabilme
* Mac OS X 10.8 Mountain Lion desteğine sahip