World Rally Racing

World Rally Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,916
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ovidiu Pop

World Rally Racing ile dünyanın farklı nıktalarındaki parkurlarda ralli heyecanını yaşayabilirsiniz

Eğer Colin McRae Rally ve WRC tarzı ralli tipi araba yarışı oyunlarından hoşlanıyorsanız World Rally Racing Android cihazınızda bu keyfi yaşamanıza imkan tnaıyacak bir yarış oyunudur.

Ücretsiz olan Android oyununda aralarında B Grubu arabalarında yer aldığı farklı ralli arabası seçeneklerinden birini tercih edebiliyoruz. Bu araçlarla dünyanın farklı bölgelerindeki zorlu pistlerde yarışabilmekteyiz. Amerika, İsveç, Avustralya, Japonya, Romanya ve daha birçok parkur oyunda bizleri bekliyor.

3 boyutlu grafikleriyle öne çıkan oyunda dilersek kokpit kamerasından, dilersek dış bakış açısından arabamızı yönetebiliyoruz. Gerçekçi araba kontrolü tecrübesi yaşatan oyunda arabamızın seviyesini yükselterek hızını, kalkışını, fren ve kontrol edilebilirliğini geliştirebilmekteyiz. Farklı zorluk seviyeleri sunan oyun her oyuncuya hitap edebilmektedir.

World Rally Racing'de yarışlarımızın sonrasında 4 farklı madalyadan birini kazanabiliyoruz. Oyunun sahip olduğu gerçekçi parkurlarda zamana karşı yarışabilmemiz mümkün.

World Rally Racing eğer ralli oyunlarını seviyorsanız Android cihazınızda deneyebileceğiniz güzel bir seçenek.