WWE 2K16

WWE 2K16

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 9,831
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Games

WWE 2K16 gerçekçi bir Amerikan güreşi simülasyonudur

WWE 2K16 oyun severlerin keyifle oynadığı Amerikan güreşi oyunu serisi WWE'nin son üyesi.

Serinin önceki oyunları gerçeklik konusunda bu türün standartlarını belirlemişti ve detaylı bir Amerikan güreşi simülasyonu olarak oyuncuların kendilerini ringde hissetmelerini sağlamışlardı. WWE 2K16'nın güzel yönü önceki oyunlardaki kalitenin korunmasının ve bir adım öteye taşınmasının yanısıra oyuncu kitlesine de kulak verilmiş olması. Oyuncuların favori oyun modları ve özellikler WWE 2K16 ile birlikte oyuna geri dönüyor.

Sevilen Amerikan güreşi kahramanlarının hepsi bir arada

WWE 2K16, şu ana kadar çıkmış olan WWE oyunları arasında en geniş güreşçi kadrosuna sahip olan oyun. WWE 2K16'da oyuncular 120'den fazla güreşçiden birini seçerek ringe çıkabiliyorlar. Stone Cold Steve Austin, Seth Rollins, Daniel Bryan, Dean Ambrose, Bad News Barrett, Paige ve Finn Balor gibi kahramanlar bu kadro içinde yer alıyor.

WWE 2K16'nın güzel bir yönü de oyuna bir anlam kazandıran klasik hikaye modu 2K Showcase'in geri dönüyor oluşu. Oyuncular bu modda tarihi Amerikan güreşi karşılaşmalarını bireysel olarak tecrübe edebiliyorlar ve Amerikan güreşi efsanelerinin, yeni ekipmanların ve maç türlerinin kilidini açabiliyorlar.

WWE 2K16'yı satın alan oyuncular bir takım indirilebilir içeriklere de ücretsiz olarak sahip olabiliyorlar. Bu indirilebilir içeriklerin arasında oyuna Arnold Schwarzenegger'i ekleyen Terminator DLC'si de yer almakta.

WWE 2K16 Sistem Gereksinimleri

WWE 2K16'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi

- Intel i3 2105 veya AMD Phenom II X2 550 işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GTX 460 veta AMD Radeon HD 5870 ekran kartı

- DirectX 11

- 44 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0 uyumlu ses kartı