Xender

Xender

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,993
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xender Team

Xender, Android cihazınızdan telefona veya bilgisayara hızlı dosya aktarımı yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Xender, Android telefon ve tablet kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan en hızlı ve pratik dosya aktarımı uygulaması. Belge, müzik, fotoğraf hatta uygulamaların paylaşımını destekleyen uygulama ile telefondan telefona transfer için bağlantı gerekmiyor. Bilgisayara aktarım da en hızlı şekilde gerçekleşiyor.

Android platformunda ücretsiz onlarca dosya aktarma ve paylaşma uygulaması mevcut ancak Xender gibisini şimdiye kadar görmedim diyebilirim. Telefon veya tabletinizde her türde dosyayı bir başka telefona veya PC’nize en hızlı şekilde aktarabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız kesinlikle tanışmanız gerektiğini düşünüyorum.

USB kablosu, mobil veri, Bluetooth, NFC ile uğraşmadan dosya aktarımı yapmanıza izin veren Xender’da hızlı geçiş fonksiyonu bulunuyor. En üstte yer alan bu seçenek sayesinde tek dokunuşla telefondan telefona veya bilgisayara aktarım yapmak için ayarlayabiliyorsunuz. Dosya transferini mobil cihazdan mobil cihaza yapacaksanız zaten bağlantıya ihtiyacınız olmuyor ancak bilgisayarınıza aktarım yapacaksanız öncelikle WiFi’yi açmanız ve barkodu taramanız, sonrasında tarayıcınızdan uygulamanın sitesine gitmeniz yeterli oluyor. Telefondaki tüm dosyalarınız otomatik olarak webe aktarılıyor.

Xender’da da dahili medya oynatma fonksiyonu mevcut. Gerek mobilde gerekse de webde müziklerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı görüntülemek için oynatıcıya ihtiyacınız olmuyor.
Xender’da profil seçeneği de bulunmakta. Profilinize girince dosya transferi yaptığınız kişileri, kime hangi dosyayı gönderdiğinizi görebiliyorsunuz. Ayrıca dosya türleri kategorilere ayrılmış olarak karşınıza geliyor. Bu sayede en çok hangi türde dosyayı aktardığınızı bir bakışta görebiliyorsunuz.