Xiaomi Mint Browser

Xiaomi Mint Browser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 214
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xiaomi

Xiaomi Mint Browser: Hızlı, hafif, güvenli Android web tarayıcısı

Xiaomi Mint Browser, Android telefon kullanıcıları için hızlı, hafif, güvenli web tarayıcısı. 10MB gibi oldukça ufak boyuta sahip olan Android web browser, Dark Mode (Gece Modu/Koyu Tema), Incognito Mode (Gizli Mod), Reading Mode (Okuma Modu), Voice Search (Sesle Arama), Data Saving (Veri Koruma) gibi güzel özelliklerle geliyor.

Android telefonunuzun web tarayıcısından memnun değilseniz, Xiaomi’nin tüm Android telefonlarda kullanılabilen yeni mobil internet tarayıcısı Mint Browser’ı denemenizi isterim. Ufak boyutlu olması, reklamsız webde gezinme deneyimi sunması, güvenli olması, web sayfalarını açarken/sekmeler arası geçiş yaparken hızı hissettirmesiyle en iyi Android web tarayıcılar arasına girebilir.

Xiaomi telefonlardaki uygulamaların aksine reklam içermeyen Mint Browser, popüler web tarayıcıların çoğu özelliğine sahip. Favori web sitelerinizden oluşan ana ekran, hem arama hem de web sitesine gitmenizi sağlayan arama çubuğu, web sitelerindeki görselleri yüklemeyerek hem gezinme hızını artıran hem de mobil internetten tasarruf etmenizi sağlayan veri tasarrufu, web sayfalarını detaylıca görmenizi sağlayan sıkıştırarak yakınlaştırma özelliği, tarama geçmişi temizleme ile uğraşmak istemeyenler için gizli gezinme modu, geceleri göz yormadan webde gezinmeniz için karanlık mod ve daha birçok özelliği olan bir Android web tarayıcı Xiaomi Mint Browser.