XPERIA Football Theme

XPERIA Football Theme

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • DOSYA BOYUTU 8.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sony Mobile Communications

XPERIA Football Theme uygulaması sayesinde Sony marka telefonunuzda değişiklikler yapmaya ne dersiniz? Bu uygulama ile telefonunuz futbol aşkıyla canlanacak.

Dünyada en çok sevilen spor şüphesiz futboldur. Yüzlerce futbol takımı ve milyonlarca taraftar ile futbol ateşi sönmeden çok uzun yıllar daha devam edecek. Futbola çok fazla önem veren bir millet olduğumuz için kişisel eşyalarımızı da futbol ürünleriyle süslemeyi seviyoruz. Şuan açıklamasını okuduğunu uygulama işte tam bu konuda işe yarıyor.

Popüler teknoloji şirketi Sony, futbolsuz yaşayamayanlar için XPERIA Football Theme isimli bir uygulama geliştirdi. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama Android 5.0 ve üzeri sürümlerde telefonu yeni bir tasarıma ulaştırıyor. Bu tasarım tamamıyla futbol ile ilgili. Futbol oyuncuları ve futbol takımları gibi çeşitli özelleştirmelerle daha da renklendirebileceğiniz XPERIA Football Theme, uygulamayı destekleyen tüm telefonlarda çalışabilir. Ama Sony'nin geliştirdiği bir uygulama olduğu için öncelik olarak Xperia Z5, Xperia Z5 Compact, Xperia Z4 Tablet ve Xperia Z3 üzerinde test edilmiş. Yani uygulama öncelikli olarak Sony marka telefonlar için çalışır durumda.

XPERIA Football Theme uygulaması sayesinde telefonunuzdaki kilit ekranını ve duvar kağıdını futbol sevgisiyle yenileyebilirsiniz. 300'den fazla grafik çeşidiyle Sony'nin XPERIA Football Theme uygulaması sizleri bekliyor.