Xvirus Personal Guard

Xvirus Personal Guard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 830
  • DOSYA BOYUTU 1.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dani Santos

Xvirus Personal Guard ile bilgisayarınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz

Xvirus Personal Guard bilgisayarınızı virüslerden korumak için kullanabileceğiniz bir ücretsiz antivirüs yazılımıdır. 

Bilgisayarlarımız kimi zaman internet üzerinden veya USB bellekler gibi taşınabilir cihazlar aracılığıyla bulaşan virüsler nedeniyle kullanılamaz hale gelmektedir. Truva atları, wormler, keyloggerlar, botlar gibi bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarımızın görev yöneticisi, program kaldırma arayüzü ve DNS ayarları gibi bölümlerini kontrolleri altına alırlar ve bu bölümlere erişimleri engelleyerek kendilerini kaldırmamızı engellerler. Bunun yanında bilgisayarımıza girdiğimiz şifrelerimizi çalarak sosyal medya hesaplarımızı da elimizden alırlar.

Bu gibi durumları önleyebilmek için günümüzde bilgisayarımıza bir antivirüs yazılımı yüklemek ihtiyaç olmaktadır. Xvirus Personal Guard ise bu ihtiyacınızı tamamen ücretsiz olarak karşılamaktadır. Xvirus Personal Guard standart virüs tarama ve virüs temizleme işlemlerini gerçekleştirmekten öte size daha da gelişmiş koruma seçenekleri sunmaktadır. Gerçek zamanlı koruma özelliğine sahip antivirüs yazılımı sisteminizi sürekli takip eder ve herhangi bir kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızı etkilemeden önce size uyarı vererek bu virüsü etkisiz hale getirmenize yardımcı olur.

Xvirus Personal Guard sahip olduğu USB virüs koruma özelliği sayesinde virüs bulaşma yöntemlerinin en yaygınlarından olan USB bellekleri denetim altına alır ve otomatik olarak bulaşan USB virüslerini engeller. Düşük kaynak kullanımına sahip program sisteminizi yormadan çalışabiliyor.

Not: Programın çalışmak için ihtiyaç duyduyğun Microsoft .NET Framework'u buradan indirebilirsiniz: