Yenibiris.com

Yenibiris.com

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 305
  • DOSYA BOYUTU 6.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yenibiris.com

Yenibiris.com uygulamasıyla niteliklerimize uygun işler bulabiliyoruz.

Yenibiris.com, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılabileceğimiz bir bulma uygulaması olarak öne çıkıyor. Mobil cihazlarımızda kullanabileceğimiz bu uygulaması ile artık Yenibiris.com'a dilediğimiz yerden erişim sağlayabilme şansına sahibiz.

Bildiğiniz gibi artık iş ve işçi bulma işlemleri daha profesyonel bir çizgide ilerlediği için bu tarz sitelerden ve platformlardan gerçekleştiriliyor. Sektörünün başarılı isimlerinden olan Yenibiris.com, 155.000'i aşan şirket ve çalışan sayısıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Uygulama üzerinden araması yapabilir, ilgimizi çeken ilanları favorilerimize alabilir veya başvuru gerçekleştirebiliriz. Dilersek kendimize iş alarmları oluşturarak ilgilendiğimiz iş fırsatları hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle kendimize profil oluşturmamız gerekiyor. Kişisel bilgilerimizi, iş tecrübelerimizi ve fotoğrafımızı ekleyerek oluşturacağımız bu profilin mümkün olduğunca bbilgilendirici olması gerek. Aksi takdirde uygun olmamıza rağmen istediğimiz işe alınamayabiliriz.

Temiz ve kullanışlı arayüzüyle beğenimizi kazanan Yenibiris.com, iş arayanların mobil cihazlarında mutlaka bulunması gereken yapımlardan birisi.