YGS Puan Hesapla

YGS Puan Hesapla

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 395
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ergün Erdoğmuş

YGS Puan Hesapla, YGS sınavında yapmış olduğunuz doğru ve yanlış sayısına göre tahmini olarak alacağınız puanı hesaplamanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

YGS Puan Hesapla, Android telefon ve tablet sahiplerinin kolay ve hızlı bir şekilde YGS sınav puanı hesaplamasını sağlayan ücretsiz ve yararlı bir uygulama. Adından da gayet net bir şekilde anlayacağınız üzere uygulama YGS'ye giren öğrencilerin puan hesaplaması için geliştirilmiş.

Sadece YGS sınavı için değil yıl boyunca hazırlanırken gireceğiniz deneme sınavlarının da hesaplamalarını yapabileceğiniz uygulama, YGS'ye hazırlanan tüm öğrenciler tarafından kullanılması gereken uygulamalardan bir tanesi. Tahmini olarak alacağınız puana çok yakın bir hesaplama gerçekleştiren uygulama üzerinde YGS puanı hesaplamak için yaptığınız doğru ve yanlış sayısını girmeniz gerekiyor.

Son güncellemesi ile eklenen sıralama bulma özelliği puanınızı hesapladıktan sonra tüm puan türlerindeki sıralamanızı görmenizi sağlıyor. Fakat puan hesabında olduğu gibi sıralamalarda tahminidir. Bu nedenle hesapladıktan sonra karşılaşacağınız sonucu baz alarak kesin değerlendirmelerde bulunmamanızı öneririm.

2014 yılında uygulanan YGS katsayıları sayesinde gerçeğe en yakın puan ve sıralama hesabı yapmanızı sağlayan uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.