Yorka Ticari Lite

Yorka Ticari Lite

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 276
  • DOSYA BOYUTU 4.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yorka Yazılım

Küçük işletmelerin temel Cari Hesap ve muhasebe ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmış kullanışlı bir yazılımdır.

Yorka Ticari Lite versiyonu, diğer Entegre versiyonunun bir önceki versiyonu olarak temel ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Entegre versiyonunda olduğu gibi Lite versiyonu da diğer Yorka yazılımları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Gelişmiş Özellikleri:
Silinenler Logu:
Sistemde silinen hiçbir kayıt kaybolmaz. Gerektiğinde geri alınabilir. Bunun yanı sıra yöneticiler tarafından silinen verilerek ayrı bir ekrandan takip edilebilir.
MS Excel'e Veri Transferi:
Tüm raporlamalar, fatura ve irsaliyeler, istenildiği takdirde Excel tablolarına aktarılabilir. Böylece hazırlanacak olan raporlarda kullanılabilirir.
Kullanıcı Yetkilendirme:
Kullanıcı tanımlaması ve yetkilendirmesi sayesinde, kullanıcıların hangi formlara girebilecekleri veya giremeyecekleri Admin tarafından tanımlanabilmektedir. Yapılan bir işlemin kimin tarafından yapıldığı takip edilebilmektedir.
Tanımlı Muhasebe İşlemleri:
Sürekli kullanılan muhasebe işlemleri(Tahsil, Ödeme, Havale vs.) tanımlanarak, muhasebe bilgisi olmayanların dahi kolayca veri girişi sağlanabilmektedir. Standart pek çok işlem tanımlı olarak yazılım içerisinde bulunmaktadır.
Lot Takibi:
Tüm stok giriş ve çıkış işlemlerinde isteğe bağlı olarak lot takibi yapılabilmektedir. Özellikle üretime yönelik olarak çalışan işletmelerin maliyet hesaplarında netlik sağlamaktadır.