SkyTech YouTube Downloader

SkyTech YouTube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,966
  • DOSYA BOYUTU 0.51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SkyTech Softwares

SkyTech YouTube Downloader ile Youtube üzerinde izlediğiniz videoları kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Youtube üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz klipleri veya videoları bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz basit bir programa ihtiyacınız varsa SkyTech YouTube Downloader mutlaka denemeniz gereken yazılımlar arasında yer alıyor.

Oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve sadece Youtube videolarını indirmek için geliştirilmiştir.

İndirmek istediğinzi videoları bilgisayarınıza MP4, WebM, FLV ve 3GP gibi farklı formatlarda kaydetme şansını kullanıcılara sunan SkyTech YouTube Downloader, kolay kullanımıyla da dikkat çekmektedir.

Youtube videolarını indirmek için yapmanız gerekenler sırasıyla, Youtube videosunun linkini kopyalamak, program üzerinde bulunan ilgili bölüme yapıştırmak ve "Get Video" butonuna tıklayarak video ile ilgili indirme seçeneklerinin karşımıza gelmesini beklemek. Sonrasında kalite bölümünden videoyu hangi çözünürlük ve formatta indirmek istediğinizi seçiyor ve "Download" butonuna basarak indirme işlemine başlıyoruz.

Youtube video indirici olarak adlandırabileceğimiz SkyTech YouTube Downloader, video indirme işlemini bizim için oldukça kolay hale getiren ve her bilgisayarda mutlaka bulunması gereken yazılımlardan birisidir.