Z Launcher

Z Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 877
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nokia

Z Launcher uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdaki uygulamalarınıza çok daha hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Z Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanmak isteyebileceğiniz ücretsiz launcher uygulamalarından bir tanesi ve Nokia tarafından hazırlanmış olması nedeniyle oldukça ilgimizi çekti diyebilirim. Uygulamanın sade ve anlaşılır yapısı, aynı zamanda Android'in kendi sistemi üzerinde çok fazla değişiklik barındırmaması sayesinde kullanırken oldukça keyif alacağınıza inanıyorum.

Temel olarak ana ekranınız üzerinde değişiklikler gerçekleştiren Z Launcher, böylelikle sisteminizin kalanının diğer launcher uygulamalarında olduğu gibi bozulmasına engel oluyor. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken kurmak ve daha sonrasında tüm işi ona bırakmak.

Kullanım alışkanlıklarınızı öğrenmeye başlayan ve buna göre karşınıza uygulamalarınızı çıkaran uygulama, sabah, öğlen, akşam gibi farklı zamanlarda en sık kullandığınız uygulamaları biliyor. Böylelikle o saatlerde o uygulamaları hemen elinizin altına getirerek hızlı erişim sağlamanıza yardımcı oluyor.

Tabii ki launcherın tek özelliği bu değil. Ekranınızda dilediğiniz uygulamanın baş harfini parmağınızla çizdiğinizde, o harfi tanıyabilen uygulama, böylelikle harfe uygun uygulamaları karşınıza çıkarıyor ve yine hemen uygulamayı açabiliyorsunuz.

Hızlı çalışan ve herhangi bir internet bağlantısı olmadan da kullanılabilen Z Launcher'ın sadelik arayanların beklentilerini karşılaması muhtemel ancak bol özelleştirilebilir launcherlar arayanlar diğer alternatiflere göz atabilirler.

Not: Uygulama ülkemizde maalesef henüz aktif olarak yüklenememektedir.