ZeroPC Cloud Navigator

ZeroPC Cloud Navigator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 259
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeroDesktop

Android'inizde mevcut içeriklerinizi ve tüm hesaplarınızı tek tarayıcı penceresi üzerinde görüntüleyebileceğiniz ve aynı anda yönetebileceğiniz bir Android telefon ve Android tablet uygulaması.

ZeroPC Cloud Navigator Android telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile tüm bulut içeriklerinizi tek bir hesapta saklayabileceksiniz. ZeroPC Cloud Navigator’ın desteklediği bulut servisler arasında BoxDropboxEvernoteFacebookFlickrGoogle DriveInstagramPhotobucketPicasaRecoodSkyDriveSugarSync yer alıyor.

ZeroPC Cloud Navigator hesabınız olduğu sürece, tüm içeriklerinizi Android’inizden tek bir hesaba giriş ile kolayca ve güvenli şekilde bulabileceksiniz. Ayrıca ZeroPC Cloud Navigator’ün hesap araçları ile tek bir hesap girişi yaparak aynı anda tüm FacebookTwitterDropboxBox.Net ve daha pek çok hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Bir servisten diğerine bir içerik aktarmak ZeroPC Cloud Navigator ile oldukça kolaydır. Sadece ‘sürükle ve bırak’ işlemi ile hesaplarınız arasında istediğiniz içeriği taşıyabilirsiniz. Bu da normal zamanda gerçekleştirirken vaktinizi alan işlemleri çok kısa sürede yapabilmenizi sağlar. Meselâ Google Drive’dan Box’a dosya kopyalayabilirsiniz ya da fotoğraflarınızı Facebook’tan Flickr’a kopyalayabilirsiniz. Bunun için daha fazla tarayıcı açmanıza da gerek kalmaz. ZeroPC Cloud Navigator’de mevcut olan Universal Inbox ve Messenger tüm e-postalarınızı birleştirir ve tek bir yerde toplayarak tek hesaptan tüm hesaplarınızı yönetmenizi sağlar.

ZeroPC Cloud Navigatior’ın Özellikleri:

  • Tüm içerikleriniz ile ZeroPC Cloud Navigator arasında bağlantı kurun.
  • Premium hesap alarak tek servis sağlayıcısıyla çoklu hesaplarınızı yönetin.
  • Zero PCCloud Navigator’ın  belgelerinizi, fotoğraflarınızı, müzik ve video içeriklerinizi sınıflandırması sayesinde kolay erişim sağlayın. Android’inizdeki tüm belgeleri ve notları görüntüleyin ve yönetin. Fotoğraf yükleyin, müzik dinleyin, video izleyin.
  • Zero PC Cloud Navigator’ın ‘Universal Cloud Search’ motoru sayesinde BoxNetDropboxEvernoteFacebookFlickrGoogle DocsInstagramPicasa ve pek çok yerde sosyal içeriğe kolayca ulaşın.
  • ZeroPC Cloud Navigator’de hesabınız olduğunda aynı zamanda tarayıcınızı çok işlevli hâle getiren ücretsiz bir ZeroPC Bulut Masaüstü’nüz de olacak . Böylece sevdiğiniz uygulamalar arasında hızlı ve kolay şekilde gezebilecek, uygulamaları çalıştırabilecek ve aynı tarayıcı penceresi içinde tüm içeriklerinizi yönetebileceksiniz.
  • ZeroPC size 1GB’lık ücretsiz bulut depolama alanı sunuyor. Ayrıca bu alanı popüler bulut depolama alanı servisleri ile 40 GB’a yükseltebiliyorsunuz.

Editörün notu: Bu öğe Vodafone HTC HTC Explorer A310e cihazınızla uyumlu değil.