Zip Viewer

Zip Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 133
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici H-Code

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dosya sıkıştırma uygulamasıdır.

Bazen internetten Android cihazlarınıza dosya indirmeniz gerekebiliyor. Eğer bu dosya sıkıştırılmış herhangi bir formatta olursa, cihazınız bunu kendisi açamıyor. Bunun için de yardımcı bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsunuz.

Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz faydalı uygulamalardan bir tanesi de Zip Viewer. Zip Viewer, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip sıkıştırılmış dosya açmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulama.

Basit arayüzü ile de hiç sıkıntı yaşamadan kullanabileceğiniz Zip Viewer 1 milyondan fazla indirilmeyle marketlerdeki en iyi zip uygulamalarından birisi haline gelmiş durumda.

Uygulama ile zip dosyalarını direk olarak mail kutunuzdan ya da web tarayıcınızdan açabilme şansına sahipsiniz. Ayrıca uygulama içerisindeki tarayıcıyı kullanarak hafıza kartınız içerisinde arama yapabilirsiniz.

Uygulama  Zip, Gzip , BZip2, Tar, Tgz, ar, arj, cpio, lzma, xz ve 7zip uzantısına sahip bütün dosyaları açabiliyor. Eğer siz de bu amaçla kullanmak üzere bir uygulama arıyorsanız, Zip Viewer'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.