Zip@Click
kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 437
  • DOSYA BOYUTU 2.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SWE von Schleusen

[email protected], verilerinizi kolayca sıkıştırabileceğiniz ve açabileceğiniz basit bir dosya sıkıştırma programdır.

[email protected], sadece tek bir fare tıklamasıyla dosyalarınızı ZIP formatında sıkıştırabilen veya sıkıştırılmış olan ZIP formatındaki dosyalarınız açabilen basit bir dsoya sıkıştırma ve açma programıdır.

Bu dosya arşivleme veya başka bir deyişle dosya sıkıştırma programı, özellikle yeni bilgisayar kullanıcıları ve dosya sıkıştırma işlemleri için gereğinden fazla emek harcamak istemeyenler için oldukça idealdir.

Dosyalarınızı sadece ZIP formatında sıkıştırıyor olmasına rağmen eğer ihtiyacınız olan sıkıştırılmış olan RAR, 7-ZIP, ACE, TGZ, TBZ ve daha birçok arşiv dosyası uzantısını açmaksa, bu noktada [email protected] ihtiyacınız olan şeyi tam anlamıyla karşılayacaktır.

Program yardımıyla sıkıştırmış olduğunuz dosyalar, sıkıştırmak için seçmiş olduğunuz dosyaların yer aldığı klasör üzerinde yerini alacaktır. Ayrıca şifrelenmiş arşiv dosyalarını da [email protected] yardımıyla açabilirsiniz.

Tek tıklamayla seçeceğiniz tüm dosyaları sıkıştırmak veya yine tek bir tıklamayla arşivlenmiş olan dosyalarınızı açmak istiyorsanız [email protected]'i kullanabilirsiniz.