ZipNow

ZipNow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 400
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SkySof Software Inc.

Bilgisayarınızdaki dosyaları toplu halde sıkıştırmak ve sıkıştırılmış dosyaları yine toplu halde açmak için bu programı kullanabilirsiniz.

Bu program zararlı içerikler barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek için Dosya Sıkıştırıcılar kategorisine göz atabilirsiniz.

Bilgisayarınızda yer kaplamaması için dosyalarınızı sık sık sıkıştırıyor ve daha sonra ihtiyacınız olduğunda sürekli zipleme ve unzipleme işlemleri ile uğraşmaktan sıkıldıysanız sizin için hazırlanmış olan programlardan bir tanesi de ZipNow yazılımı.

Program sadece tek bir butona basarak toplu halde dosyalarınızın ziplenmesi ve zip dışına çıkarılmasını sağlarken bunu bir script haline getirerek tekrar eden işlemlerin otomatik olarak yapılmasına da yardımcı oluyor.

Hızlı ve verimli bir şekilde çalışan ZipNow aynı zamanda sıkıştırılmış dosyalarınızın yine sadece tek bir butona basarak e-mail yoluyla istediğiniz kişilere gönderilmesini de sağlıyor. Kolay kullanılır bir arayüzü ve anlaşılır yapısı sayesinde sıkıştırılmış dosyalarla uğraşanların sevecekleri programlardan birisi olacağına inanıyorum.