Zombie Puzzle Panic

Zombie Puzzle Panic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • DOSYA BOYUTU 43.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Zombie Puzzle Panic eşleştirme oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir seçenek.

Zombie Puzzle Panic, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir obje eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda aynı renge ve şekle sahip olan objeleri yan yana getirerek yok etmeye çalışıyoruz.

Oyunda zombi temasına yer verilmiş olmasına rağmen karşımıza bazı oyunseverleri rahatsız edebilecek türden görsellere yer verilmemiş. Bunun yerine daha sempatik ve sevimli görseller kullanılmış. Görsel kalitesi bu kategoride yer alan bir oyundan beklenen kaliteyi zorlanmadan karşılıyor. Bölümler esnasında ortaya çıkan animasyonlar ve efektler oyunun kaliteli atmosferini pekiştiriyor.

Zombie Puzzle Panic'te objeleri eşleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz gerekiyor. Bu kontrol mekanizmasına birçok oyunsever zaten aşinadır. Komutları hemen yerine getiren kontrol mekanizmasından yana herhangi bir sıkıntımız olmadı.

Oyunda yüzlerce bölüm bulunuyor ve bu bölümler kolayla başlayıp kademeli olarak artan zorluk seviyesine sahipler. İşimizi kolaylaştırmak için bonusları ve güçlendiricileri kullanabiliyoruz. Eşleştirme oyunlarına ilginiz varsa ve farklı bir şeyler denemek istiyorsanız Zombie Puzzle Game' göz atmanızı tavsiye ediyorum.