Zombie Racing 3D Free

Zombie Racing 3D Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 429
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 3D GAME

Zombie Racing 3D Free heyecan dolu bir yarış oyunudur

Zombie Racing 3D Free nükleer bir savaş sonrası çöplük haline dönen bir dünyada geçen heyecan ve aksiyon dolu bir araba yarışı oyunudur.

Söz konusu nükleer savaş sonrası her taraf radyasyon nedeniyle çürümüştür. Mutasyona uğramış yaratıklar ve zombiler bu radyoaktif kalıntılarda cirit atmaktadır. Biz ise bu dünyada modifiye arabası ile hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı canlandırmaktayız.

Hayatta kalma mücadelemiz elbet ki kolay olmayacaktır. Aşıldıkça eğlence katsayısını arttıran engeller, gökyüzünden üzerimize düşen meteorlar, yıldırımlar, tuzaklar ve mutasyona uğramış yaratıklar bizleri beklerken ilerledikçe kullanıma açılan daha güçlü arabalar bu engelleri aşmamızda bize yardımcı olacak.

Arabamız ve silahlarımız bizim en yakın dostlarımız olurken oyunun güzel grafikleri ve görsel efektleri oyuna zevk katmaktadır. Oyunda puan kazandıkça arabamızı geliştirebilecek ve farklı arabalar kullanabileceğiz. Nitro, arabamızda kullanabildiğimiz silahlar, motor ve lastik güçlendirmeleri sahip olabileceğimiz geliştirmelerden bazıları.

Zombie Racing 3D Free hareket sensörü yardımıyla kontrole imkan tanıyan bir Android oyunudur. Akıcı bir yapıya sahip olan oyun ücretsiz olarak oynanabilmektedir.