Zombie Shooter

Zombie Shooter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,130
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sigma Team

Zombie Shooter bolca aksiyon sunan bir oyundur

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Oyun (Aksiyon) kategorimize göz atabilirsiniz.

Zombie Shooter, zombilerle dolu koridorlarda hayatta kalmaya çalıştığınız shooter türünde bir aksiyon oyunudur. 

Zombie Shooter'da herşey insanların bilimin sınırlarını zorlamasıyla başlıyor. Ölüm ve yaşamın sınırları arasında dolaşan deneyler sonucu bilim adamları kendi kendilerinin sonunu getirmiştir. Fakat bu son sadece kendileri ile sınırlı kalmamıştır. Deney yaptıkları laboratuvarlar ve bilimsel tesisler bilinci yerinde olmayan, çürümeye yüz tutmuş ve halen ayakta durarak etrafına saldırabilen yaşayan ölülerle dolmuştur.

Biz ise bu zombi kıyametine bir dur demek için yola çıkan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Zombilerin dünyaya yayılmasını önlemek için laboratuvarları, tesisleri, dar koridorları ve açık alanları ziyaret ederek akınlar halinde bize saldıran zombilerle savaşmalı ve bize verilen görevleri tammalamalıyız. Bu yolculuğumuzda kazandığımız tecrübe puanlarıyla seviye atlayarak kahramanımızın yeteneklerini güçlendirebiliyoruz. Ayrıca topladığımız para ile yeni silahlar satın alıp bu silahları geliştirebiliyoruz.

Zombie Shooter'da kahramanımızı kuşbakışı olarak kontrol etmekteyiz. Bize dört bir yandan saldıran zombilere karşı doğru anda doğru eylemi gerçekleştirirken şarjörümüzü kontrol etmeli ve ısırılmayı önlemeliyiz. Oyunda her an aksiyon mevcut ve oyun severler sürükleyici hikaye sayesinde uzun süre oyuna bağlanmakta. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Zombie Shooter'ı deneyebilirsiniz.