11860 Numara Sorgulama 1.2 (ios)

11860 Numara Sorgulama

1.2
11860 Numara Sorgulama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    216

  • Üretici

    Jan Iletisim Teknolojileri

11860 Numara Sorgulama, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir bilinmeyen numara sorgulama servisidir.

11860 Numara Sorgulama, sizi arayan numaraların kim olduğunu öğrenebileceğiniz yada isimden numaralara erişebileceğiniz ücretli bir bilinmeyen numara sorgulama servisidir. Kişi numaraları dışında firma isimleri ile de numara sorgusu yapabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde Avea, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone'a kayıtlı numaralar için tek bir seferde sorgulama yapabiliyorsunuz. Eğer sorgulama yaptığınızda bir sonuç alamıyorsanız arama yaptığınız kişinin bilgileri operatörlerin veri tabanlarında paylaşılmıyor demek anlamına geliyor.

Servisin mobil uygulamasını kullanarak sorgulama işlemi vergiler dahil 3.59 TL'dir. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen sorgu yaparken hattınızdan ücret kesileceğinin aklınızda bulunması gerekiyor. Uygulama üzerinden değil de 11860'ı arayarak yapacağınız sorgu işlemleri için ise 1.75 TL ödüyorsunuz. Dilediğiniz zaman numara sorgulama işlemi yapmanızı sağlayan 11860 Numara Sorgulama uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize indirerek sizi rahatsız eden yada merak ettiğiniz numaraları sorgulayarak kolayca kim olduklarını bulabilirsiniz.

Kolay kullanım hedeflenerek tasarlanmış olan uygulamanın ana menüsü üzerinde yapmak istediğiniz işlemlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR