15 Coins

15 Coins
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

15 Coins, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça bağımlılık yapan modern bir yılan oyunudur.

15 Coins, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça bağımlılık yapan modern bir yılan oyunudur.

Zamanında mobil cihazlar üzerinde yer alan en popüler oyunlardan bir tanesi olan yılanın modern bir versiyonu olarak karşımıza çıkan 15 Coins'te amacınız ekran üzerinde beliren noktalardan 15 adet toplamaktır.

Her ne kadar 15 tane noktayı toplamak kulağınıza çok kolay bir görevmiş gibi gelse de aslında ne kadar zor olduğunu oyunu oynamaya başladığınız zaman anlayacaksınız ve yer yer iPhone'unuzu veya iPad'inizi bir kenara fırlatmak isteyeceksiniz.

 

Oyunu bu kadar zor yapan en önemli etken, sürekli olarak sizi takip eden gölgelerinizin oyun ekranı üzerinde dolaşması ve hareket alanınızı yavaş yavaş kısıtlamaya başlaması. Sizleri takip eden gölgelerinizi yok etmek için, yine oyun ekranı üzerinde beliren kare şeklindeki güçlendiricileri alarak gölgeleri dondurabilir ve bu sırada gölgelerinize çarparak onları yok edebilirsiniz.

Basit kontrolleri ve kolay anlaşılabilir oynanışıyla her seviyeden mobil oyuncunun rahatça oynayabileceği oyun, sizleri saatlerce başına kitlemeye aday. Tüm kullanıcılarımıza tavsiye edeceğim bir oyun olan 15 Coins'de bakalım 15 noktayı toplamayı başarabilecek misiniz?

YORUMLAR