1943 Deadly Desert 1.0.2 (ios)

1943 Deadly Desert

1943 Deadly Desert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

1943 Deadly Desert, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz sıra tabanlı strateji oyunu.

1943 Deadly Desert, bizleri 2. Dünya Savaşı dönemine götürüyor. iPhone ve iPad'inizde sıra tabanlı strateji – savaş oyunlarına yer veriyorsanız kesinlikle oynaması gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum. Grafikler bir mobil oyuna göre oldukça kaliteli, detaylar harika ve savaş ortamı kusursuz yansıtılmış. Dönemin tankları, uçakları, piyadeleriyle kendinizi gerçekten savaştaymışsınız gibi hissediyorsunuz.

Sürekli taktik değiştirerek ilerlemeniz gereken savaş oyununda üniteler tanıdık olsa da oynanış tarafı biraz alışma gerektirecek düzeyde farklı. Hem kara hem de hava saldırılarını gerçekleştirirken veya savunma hattınızı oluştururken rahat hareket edemiyorsunuz. Birliğinizi seçtiğiniz anda yeşil noktalar beliriyor ve onlar dışında bir yere yönlendiremiyorsunuz. Dolayısıyla tanklar birbirlerine yaklaşırken veya uçaklarınızı çağırırken bir animasyonla karşılaşmıyorsunuz. Hal böyle olunca aksiyon dozu biraz düşüyor.

Dönemi hatırlatan birçok birlik ve silahı göreceğiniz oyunda üç mod yer alıyor. Zorlu görevlerin sizleri beklediği campaign ile birlikte birebir ve online savaş modlarını ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR