1944 Burning Bridges 1.0.3 (ios)

1944 Burning Bridges

1944 Burning Bridges
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    49

  • Üretici

    HandyGames

1944 Burning Bridges mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

1944 Burning Bridges eğer taktiksel yeteneklerinize güveniyorsanız ve ordunuzla düşman birliklerini bu yeteneklerinizle alt etmekten keyif alıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan 1944 Burning Bridges bizi 2. Dünya Savaşı'nın en ateşli olduğu dönemlere taşıyor. Oyunda Er Ryan'ı Kurtarmak gibi filmlere, Medal of Honor ve Call of Duty gibi oyunlara konu olmuş D-Day ya da diğer adıyla Normandiya Çıkarması'na tanık oluyoruz ve bu çıkarmada kendi birliklerimizi yöneterek düşman güçlerine karşı savaşıyoruz.

1944 Burning Bridges bizi müttefik kuvvetlerinin bir generali yerine koyuyor. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip oyunda birliklerimizle sahile çıkış yaptıktan sonra düşman savunma hatlarını aşmaya ve iç bölgelere ilerleyerek düşman ordusunun bel kemiğini kırmaya çalışıyoruz. Bize belli sayıda asker, savaş aracı ve kaynak verildiği için her hamlemizi atarken dikkatle düşünmemiz gerkeiyor. Oyunda savaşmanın haricinde köprüler inşa etmek gibi eylemler de gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle kaynak hakimiyeti büyük önem taşıyor.

1944 Burning Bridges uzun süren bir eğlence sunabilmekte.

YORUMLAR