2048 World Championship

2048 World Championship
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2048 oyununu multiplayer olarak oynamak isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir oyun.

Sevilen mobil ve tarayıcı oyunu 2048 ile geçirdiği vakitleri yetersiz bulanlar için daha fazlası geldi. iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz 2048 World Championship isimli bu oyun ile bulmaca oyunları arasında oldukça sevilen bir oyunu yeni haliyle tekrar deneyimlemeniz mümkün olacak. Bu kez dilerseniz tek başına oynamaya devam edebiliyorsunuz ama Facebook arkadaşlarınızı veya dünya üzerinde bu oyunu oynayan diğer insanları da rekabete davet etmeniz mümkün olacak.

Bu zamana kadar birçok oyunsever kuralları ezberlemiştir ama biz tekrar hatırlatalım. Blok içerisinde yer alan sayıları sürükleme eşliğinde yeni bir yerçekimi merkezine ittirdiğiniz takdirde oyun içerisinde bir tane daha sayı beliriyor. Aynı sayıyı taşıyan parçalar bir araya gelip tek bir birim içerisinde 2 kat fazla olan bir sayı değeri alıyor. Burada amacınız bu işlemi tekrarlayarak blok içerisini mümkün oldukça doldurmamaya çalışmak.

iPhone ve iPad kullanıcıları için tasarlanmış olan 2048 World Championship isimli bu bulmaca oyunu geçtiğimiz yılın bir klasiği haline gelmiş bağımlılık yapan bir çalışmayı ücretsiz olarak bizlere sunuyor. Başkalarıyla oynamak istediğiniz takdirde rakip oyuncu bulabilmek için internet bağlantınızı açık tumanız gerekecektir.

YORUMLAR