3 Seconds: Follow the Rabbits

3 Seconds: Follow the Rabbits
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3 Seconds: Follow the Rabbits, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen ve daha çok küçük yaştaki oyunculara hitap eden bir beceri oyunudur.

3 Seconds: Follow the Rabbits, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen bir beceri oyunudur.

Türk oyun geliştiricisi Emre Uçan tarafından yapılan 3 Seconds: Follow the Rabbits, isminden de anlaşılabileceği üzere Alice Harikalar Diyarı'ndan alınma bir öyküyle karşımıza çıkıyor. O öyküde de Alice, beyaz bir tavşanın peşinden gidiyor ve ormanın derinliklerinde bir başka dünyaya açılan geçidin içinden geçiyordu. 3 Seconds: Follow the Rabbits de bizlere o tavşanından peşinden gideceğimiz birkaç saat sunuyor.

3 Seconds: Follow the Rabbits, temelde bize sadece üç saniye veriyor. Oyuna her başladığımızda üç saniyemiz oluyor ve karşımızdaki alanda bulduğumuz her beyaz tavşan karşılığı bize saniye veriyor. Her tıklama başında kazandığımız saniyeler içinde de yeni tavşanlar görmeye çalışıyoruz. Dayandığımız süre rekorumuz olarak kaydediliyor ve çeşitli puanlar kazanıyoruz. Bu puanlarla hediyeler açabildiğimiz gibi şapkalar da alıyoruz. Aldığımız şapkalar sadece kozmetik olarak bir güzellik kazandırmadıkları gibi bize ekstra özellikler de veriyorlar. Oldukça eğlenceli bir yapısı olan 3 Seconds: Follow the Rabbits, 3 saniye vermesine rağmen saatlerinizi geçirmeniz yardımcı olabilir. 

YORUMLAR