3D Ice Road Trucker Parking

3D Ice Road Trucker Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

En iyi ücretsiz park etme oyunlarından biri olan 3D Ice Road Trucker Parking, eğlenceli yapısıyla dikkat çekiyor.

Park etme oyunları her zaman zor olmuştur fakat bu zorluğun kaynağı özensizce hazırlanmış kontrol mekanizması ve kamera açılarıdır. 3D Ice Road Trucker Parking bu yargıyı yıkmak için epey çalışmışa benziyor zira oyunun hem kamera açıları hem de kontrol mekanizması gayet iyi.

TIR park etme oyunlarından hoşlanıyorsanız iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebileceğiniz 3D Ice Road Trucker Parking'i mutlaka denemelisiniz. Oyunda kullanabileceğiniz üç farklı araç bulunmakta ve hepsi birbirinden farklı özelliklere sahip.

Oyun ilk başlarda zor gibi gelse de kontrollere ve dinamiklere kolayca alışıyorsunuz. Öğrenmesi kolay olsa da ustalaşması biraz zaman alıyor. Kariyer moduna başladığınızda karşınızda tamamlamanız gereken yüzlerce farklı özellikte park etme görevi var. Bu görevleri başarıyla tamamlamak için hassas ölçümleme yeteneğine sahip olmanız gerekiyor.

Farklı kontrollerin yer alması kullanıcılara en rahat ettikleri kontrol mekanizmasını seçmelerine imkan tnaıyor. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunda kamera açıları önemli bir yere sahip ve park etme esnasında oldukça yardım ediyorlar.

YORUMLAR