4 Resim 1 Kelime 1.3 (ios)

4 Resim 1 Kelime

1.3
4 Resim 1 Kelime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4 Resim 1 Kelime, zor ama eğlenceli seviyeler içeren bir kelime tahmin etme oyunudur.

4 Resim 1 Kelime, saatlerce hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz ve kısa sürede bağımlısı olacağınız bir bulmaca oyunudur. Ücretsiz sunulan oyun, beyim jimnastiği yapmanın en pratik yolu.

Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan 4 Resim 1 Kelime oyununda temel amacınız ortak bir anlam taşıyan 4 resimden kelimeyi bulmaya çalışmak. Kelimeleri buldukça diğer seviyelere geçecek ve altın kazanacaksınız. Yüzlerce seviyenin yer aldığı oyunda bazı bölümlerde kelimeleri bulmakta zorlanacaksınız ve ipuçlarından faydalanmanız gerekecek. Ancak bu ipuçlarına ulaşmaya cesaret edemeyeceksiniz. Zira her ipucu için zar zor biriktirdiğiniz altınlardan bir miktar harcamanız gerekecek. Kimi zaman harfleri görmek adına 49 altın, kimi zaman da harfleri elemek için 19 altını gözden çıkaracaksınız.

Zihni güçlendirmeye yönelik hazırlanan bir oyun olan 4 Resim 1 Kelime oyununda 8 seviye bulunuyor ve her seviyede onlarca bölüm sizleri bekliyor. Tahmin edeceğiniz üzere her seviye farklı zorluk derecesine sahip, dolayısıyla kolay diye başladığınız oyun ilerledikçe zorlaşıyor ve daha fazla düşünme gerektiriyor. Seviye ilerledikçe kazandığınız altın sayıları da değişiklik gösteriyor. Oyuna ilk başladığınızda doğru tahmin ettiğiniz kelime için 5 altın kazanıyorsunuz. Her seviyenin tamamlanma durumunu da görmeniz mümkün kılınmış. Oyundaki kelimelerin de özenle seçildiğini belirtmek gerek. Zira benzer kelime oyunlarında rastladığımız tekrar eden kelimeler bu oyunda mevcut değil.

4 Resim 1 Kelime, sürekli güncellenen yüzlerce içerik ve seviyenin yer aldığı, oynarken keyifli dakikalar yaşatan başarılı bir kelime oyunu.

YORUMLAR