4x4 Jam HD 1.0.1 (ios)

4x4 Jam HD

4x4 Jam HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4x4 Jam HD güzel grafiklerle donatılmış bir mobil yarış oyunudur

4x4 Jam HD eğer sıradan yarış oyunlarından sıkıldıysanız size keyifli bir oyun deneyimi sunacak bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan 4x4 Jam HD'de asfalt yolların dışına çıkıyoruz ve arazide yarış yapma deneyimini yaşıyoruz. Oyunda parlak boyalı spor arabaların yerini ise kirli ve bir o kadar da güçlü 4 çeker canavarlar alıyor. Oyunda dev lastikli canavarlarımızla tozun, toprağın ve çamurun içine dalarak spor arabalarla yapamayacağımız şeyleri yapıyoruz. Bir yandan arazi koşullarıyla mücadele ederken diğer yandan hızımızı koruyoruz ve rakiplerimizi geçmeye çalışıyoruz.

4x4 Jam HD'de küçük tepeler, nehirler, rampalar gibi farklı koşullara sahip çöl, kanyon, yağmurlu arazi, deniz kenarı  gibi yarış arazilerinde yarışmaktayız. Bu yarışlarda gerçekçi kurallar geçerli. Araçlarımız oyunun fizik motoru sayesinde arazi şartlarına gerçekçi tepkiler veriyor. Oyunun grafik motoru da fizik motoru gibi başarılı. Araçlar ve yarış arazileri göze hoş görünüyor.

4x4 Jam HD dilerseniz hareket sensörleri yardımıyla dilerseniz dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz. Oyunun rock türündeki müziklerinin de başarılı olduğu söylenebilir. Farklı kamera açılarıyla oyunu oynayabilme imkanına sahibiz. 6 farklı araç türüne yer veren oyunda farklı oyun modları da bulunmakta.