94 Seconds 3.4 (ios)

94 Seconds

3.4
94 Seconds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

94 Seconds'ta bize sorulan soruları doğru bir şekilde tahmin etmeye çalışıyoruz.

94 Seconds kelime tahmin etme türündeki oyunları oynamaktan zevk alan oyunseverlere hitap eden bir yapım. Oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve hem iPad hem de iPhone cihazlar üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Oyunun en önemli özelliklerinden bir tanesi de her yaştan oyunsevere hitap etmesi. Bu noktada altını çizmemiz gereken bir nokta var o da oyunu oynayabilmek için belli bir derece İngilizce bilgisine sahip olmak gerekiyor.

Oyuna başladığımızda pastel ağırlıklı renklerle tasarlanmış bir arayüz tarafından karşılanıyoruz. Oyunun kuralları bir hayli basit; 1 kategori var, bu kategoriden 1 soru soruluyor ve sorulan kelimenin sadece 1 harfi ipucu olarak sunuluyor. Kulağa epey zor geliyor dğeil mi? İlk birkaç bölüm çocuk oyuncağı olsa da ilerleyen bölümlerde sorulan sorular bir hayli zorluyor.


Elbette bilemediğimiz soruları cevaplayabilmek için kullanabileceğimiz jokerlerimiz de var. Ne yazık ki bu jokerler sınırlı sayıda. Bu yüzden dikkatli kullanmak gerekiyor. Oyunda tek başınıza mücadele edebileceğinizi gibi arkadaşlarınıza karşı da oynayabilirsiniz. Genel olarak başarılı bir oyun olan 94 Seconds zihin egzersizi yapmak isteyenler için bire bir.

YORUMLAR