%99

%99
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oyunda sorulan sorulara, herkesin verebileceği türden yanıtları tahmin ederek puan toplayabilirsiniz.

Eğlenceli bir kelime bulma oyunu olan %99, sorulan sorulara verilen en popüler cevapları bilmek üzerine kurulmuş eğlenceli bir oyun.

Oyunu başlattıktan sonra bir konu seçiyorsunuz ve sorulan sorulara iOS işletim sistemli telefonunuzun klavyesini kullanarak yanıtlarınızı giriyorsunuz. Popüler cevapların %99’una ulaşarak seviye atlayabiliyorsunuz. Mesela, en çok kaybedilen şey nedir? Sorusuna anahtar, cüzdan, para gibi yanıtların gelme olasılığı çok yüksek. Siz de soruları bu şekilde düşünerek yanıtlamaya başladığınızda, başarılı sonuçlar elde edeceğinize inanıyorum.

Oyunda sorulan sorularda kullanmak üzere harf jokeri de kullanabiliyorsunuz. Bu jokeri kullanabilmek için de altın harcamanız gerekiyor. Her oyunun başında verilen altınlar ve her gün hediye edilen 10 altını bu jokerler için kullanabilirsiniz. Eğer daha çok altına ihtiyaç duyarsanız, belirli bir ücret ödeyerek marketten satın alabilirsiniz.

Uzun soluklu ve eğlenceli bir oyun olan %99’da kendinizi göstermek istiyorsanız, iPhone ve iPad cihazlarınıza anında yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR