Adblock Browser 1.0.0 (ios)

Adblock Browser

Adblock Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adblock Browser, iPhone ve iPad kullanıcılarına ücretsiz sunulan reklam engelleme özelliğine sahip bir web tarayıcı.

Adblock Browser, bilgisayarımızda reklamları engellemek için kullandığımız ücretsiz bir eklenti olan Adblock Plus’ın iOS sürümü ve hem iPhone hem de iPad’de reklamlara takılmadan gezinmenize izin veriyor.

Reklamları engelleyerek hem kişisel verilerimizi koruyan, hem internette daha hızlı gezinmemize imkan tanıyan, hem de bataryadan tasarruf etmemizi sağlayan web tarayıcısı Adblock Browser’ın iOS 9 ile birlikte geleceği söylenen özel reklam engelleme sistemini devre dışı bırakacağını düşünüyorum.

Ülkemizde de mobil tarafta hatrı sayılır kullanıcısı bulunan hızlı, güvenilir ve sade internet tarayıcısı Google Chrome’un arayüzüne oldukça benzeyen (Yandex gibi Chrome’un alt yapısını kullandığını da söyleyebiliriz) olabildiğince basit, hızlı ve modern arayüzle bizleri karşılayan Adblock Browser’da reklamlar otomatik olarak engellenmiş şekilde ancak Ayarlar – Reklam engelleme bölümünden ince ayar yapmanız da mümkün.

Standart web tarayıcılarında olan tüm özelleştirme seçeneklerini ve özellikleri sunan Adblock Browser’ın reklamları başarılı bir şekilde engellediğini söyleyebilirim. Reklam alanını tamamen ortadan kaldıran tarayıcının favori web sitelerinizde reklamları engellememesini de sağlayabiliyorsunuz. Tek dokunuşla gezindiğiniz sayfada reklamları devre dışı bırakmanız veya açmanız mümkün.

YORUMLAR