Adobe Brush CC

Adobe Brush CC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Brush CC kendi fırçalarınızı oluşturarak Photoshop ve Illustrator'a aktarmanızı mümkün kılan bir uygulamadır

Adobe Brush CC eğer bir Photoshop CC veya Illustrator CC kullanıcısıysanız elinizin altında bulunması gereken bir fırça oluşturma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Adobe Brush CC ile Photoshop ve Illustrator kullanım deneyiminizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Bu resmi Adobe uygulaması temel olarak mobil cihazınızı kullanarak kendinize özel çizim fırçaları oluşturmanııza imkan tanıyor. Bu kişiselleştirilmiş fırçaları kullanarak kafanızdaki projelere çok daha uygun Photoshop veya Illustrator çalışmaları yaratabiliyorsunuz.

Adobe Brush CC ile Illustrator veya Photoshop fırça yapımı işi için iOS cihazınızın film rulosunda kayıtlı olan fotoğraflardan birini tercih edebileceğiniz gibi, uygulama içerisinden kameranızı açarak yeni bir fotoğraf çekebilir ve bu fotoğraftaki görüntüyü bir fırça şekline dönüştürebilirsiniz. Ayrıca yakalanan bu fırça modelleri üzerinde oynama ve düzenleme de yapabilmeniz mümkün. Siz Adobe Brush CC ile fırça modellerinizi oluştururken uygulama size gerçek zamanlı bir önizleme sunabiliyor ve bu sayede çalışmanızın nasıl sonlanacağını önceden görerek tercihlerinize tam olarak uyum sağlayan fırçaları tasarlayabiliyorsunuz.

Adobe Brush CC ile tasarlayacağınız fırça modelleri Adobe Creative Cloud üzerinden Photoshop CC ve Illustator CC'ye aktarılıyor.