Adobe Scan (ios)

Adobe Scan

Adobe Scan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    276

  • Üretici

    Adobe

Adobe Scan pratik bir döküman tarama uygulamasıdır

Adobe Scan, birçok farklı döküman düzenleme ve görüntüleme yazılımıyla tanıdğımız Adobe firmasının mobil cihazlar için geliştirdiği döküman tarama uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir tarama uygulaması olan Adobe Scan, mobil cihazınızı taşınabilir bir scanner yapıyor. Uygulama sayesinde herhangi bir faturayı, evrağı, kartviziti, notu veya belgeyi dijital dökümanlar haline getirebiliyorsunuz. Telefon veya tabletinizin kamerasıyla taratmak istediğiniz dökümanın fotoğrafını çekmeniz yeterli, uygulama gerisini hallediyor ve PDF veya Office dökümanları şeklinde dosyalar oluşturuyor.

OCR desteğine sahip Adobe Scan, çekilen fotoğraflardaki metinleri de algılayabilmekte. PDF dosyasına aktarılan bu metinler sonradan düzenlenebiliyor. Adobe Scan ile taranan dökümanları kırpabiliyor, döndürebiliyorsunuz. Birden fazla sayfa mevcutsa sayfaları sıralayabilmeniz de mümkün.

Document Cloud ile entegre olarak gelen Adobe Scan, tarattığınız dökümanalrı bulut hesabınıza gönderiyor ve herhangi bir cihazdan bu dökümanlara erişmenize imkan veriyor.

YORUMLAR