Age Of Fury

Age Of Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Fury, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz sürükleyici bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor.

Age of Fury hem iPad hem de iPhone cihazlarımıza indirebileceğimiz sürükleyici bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda heyecanın bir an bile düşmediği PvP savaşlara katılıyor ve gücümüzü düşmanlarımıza kanıtlamaya çabalıyoruz. Düşmanlarımız da gayet dişli oldukları için elimizden gelenden fazlasını yapmamız gerekiyor.

Oyundaki temel amacımız bize verilen topraklar üzerinde bir üs kurmak ve düşmanlara karşı mücadele ederek ayakta durmak. Bunu başarmak pek kolay olmuyor çünkü ilk seviyelerde maddi açıdan ne yazık ki pek iç açıcı durumda değiliz. Hazinemizi ve askeri yapımızı güçlendirmek epey zaman alıyor. Neyse ki oyunda ittifak kurma özelliği mevcut. Bu özellik sayesinde oyunu oynayan diğer oyuncularla birleşerek kendimize klanlar kurabiliyoruz. Bu rakiplerimize karşı daha sağlam bir duruş sergilememize olanak tanıyor.

Age of Fury'de çok sayıda birim mevcut. Bu birimlerin her biri farklı özelliklere sahip. Dolayısıyla birimlerimizi akılcı bir şekilde kullanmalı ve rakibin zayıflıklarından faydalanarak hatlarını kırmalıyız. Rakip üslerine sızdıktan sonra yapmamız gereken tek şey ise kaynaklarını ele geçirmek.

Oyunda son derece akıcı ve görsel yönden tatmin edici bir konsepte yer verilmiş. Askerlerin ve çevre birimlerinin modellemeleri gerçekten kaliteli görünüyor. Buna ek olarak kontrol mekanizması da gayet sorunsuz bir şekilde komutlarımızı yerine getiriyor.

Genel olarak beğenimizi kazanan Age of Fury, strateji ve savaş oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin cihazında bulunması gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR