Age of Zombies

Age of Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    313

  • Üretici

    Halfbrick Studios

Ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken Age of Zombies, zombi avlama türü oyunlarından hoşlananların denemesi gereken yapımlardan.

Age of Zombies ünlü Halfbrick Studios tarafından ücretsiz olarak sunulan keyifli bir oyun. Eğlenceli bir oyun olarak öne çıksa da ufak tefek bir takım eksiklikleri mevcut. Yine de indirmeye ve oynamaya değer keyifli bir oyun.

Oyunda Barry Steakfries isilmi güçlü bir komandoyu kontrol ediyoruz.Kötü niyetli Profesör Brains zombileri tarihin en uzak köşeleri gönderip insan ırkını yok etmeyi amalamakta. Bizim görevimiz ise dinozorların yaşadığı çağlara uzanan bir yolculuğa çıkmak ve tüm zombileri yok etmek. Tahmin ettiğiniz gibi zombi öldürmek hiç de kolay değil. Üstelik yüzlercesi aynı ayda üzerimize geliyor.

Zombilere karşı kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut ve bu silahlar bölümler sırasında kutucuklar içerisinde beliriyor. Bu silahları toplayarak elimizi güçlendirebiliriz. Ateşli silahlara ek olarak patlayıcı silahlarımız da mevcut. Zombi sayısı fazla olduğunda atacağımız bir bomba kurtarıcımız olabilir.

Age of Zombies genel olarak başarılı diyebileceğim fakat eksikleri olduğunu da kabul etmemiz gereken bir oyun. Eğer zombi temasından keyif alıyorsanız denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

 

YORUMLAR