Ahead!

Ahead!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Ahead! mobil oyunu, özgün bir fikrin üzerine inşa edilmiş alışkanlık yapabilecek bir tür beceri oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Ahead mobil oyunu, beceri ve strateji unsurlarını bileştirerek oynayacağınız ve tasarımıyla sizleri etkileme potansiyeli olan sıra dışı bir beceri oyunudur.

Ahead mobil oyununda birazdan anlatacağımız hedefleri ve prensipleri duyunca sıkıcı ve basit bir oyun hakkında bilgi alıyormuş gibi hissetmeniz mümkün. O yüzden peşinen söylemeliyiz ki Ahead kesinlikle sıradan bir oyun değil ve göründüğünden kat be kat zor bir mobil oyun.

İlk bakışta oyunun atmosferi oldukça etkileyici zira siyah zemin üzerine beyaz çizgilerle kurgulanan oyun alanı gizemli bir hava oluşturuyor. Oyunda yapmanız gereken ise iki yuvarlak ucun arasında yer alan çizgiyi belirli noktalardan geçirmek. Çizginin hareket prensibi ise bir ucun dairesel hareketine dayanıyor. Bir uç sabit dururken diğer uç dairesel hareket ediyor. Sabit olan ucu anlık olarak değiştirerek çizginin istediğiniz yöne gitmesini sağlıyorsunuz. Buna alışmak ilk etapta biraz zaman alabilir. Hareket ederken de oyun alanından çıkmamaya ve alandaki şekillere değmemeye özen göstermeniz gerekiyor. Siz çarptıkça skorunuz düşecek ve hedefleri topladıkça skorunuz artacak. Ayrıca hedeflerden geçtikçe çizginin hızı da artacak.

Oldukça sıra dışı bir oyunun sizi beklediğine emin olabilirsiniz. Keyifle oynayacağınız Ahead mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR