Air Navy Fighters 2.0 (ios)

Air Navy Fighters

2.0
Air Navy Fighters
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Navy Fighters gerçekçi bir uçak savaşı oyunudur

Air Navy Fighters eğer simülasyon türünde gerçekçi uçak oyunu örneklerini seviyorsanız hoşunuza gidecek eğlenceli bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu olan Air Navy Fighters'da oyuncular F/A 18 Super Hornet, F 14 Tomcat veya C 2A Greyhound gibi uçaklardan birinin pilot koltuğuna oturabiliyorlar. Bu uçakları kullanarak gökyüzüne açıldığınız oyunda tehlike dolu görevlere atılabilmektesiniz. Oyunda oyuncular birbirinden zorlu görevleri yerine getirmekteler ve görevlerimiz sadece savaşa atılmakla sınırlı değil. Uçak gemilerinin kısa iniş pistlerine inmek, anti-hava savunma füzelerinden kaçmak ve düşman radarına yakalanmadan yolculuk etmek gibi farklı görevler oyuna renk katıyor.

Air Navy Fighters sahip olduğu senaryo yaratma aracı ile oyunculara kendi görevlerini ve bölümlerini tasarlama imkanı vermekte. Mobil cihazınız üzerinden yaratacağınız bölümleri diğer oyuncularla paylaşabilmenize de imkan tanınıyor. Oyunda detaylı eğitim bölümleri yer alıyor ve oyuncular kolayca Air Navy Fighters oynamaya alışabiliyor. Serbest uçuş modunun da yer aldığı Air Navy Fighters bu türdeki en başarılı oyunlar arasında yer almakta.