AirMore 1.0.3 (ios)

AirMore

AirMore
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AirMore, iPhone ve iPad'lerinizi bilgisayarınıza kolayca bağlayabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

AirMore, iPhone ve iPad'lerinizi bilgisayarınıza bağlayarak dosya transferi ve yönetimi yapmanızı sağlayan çok özellikli ve ücretsiz bir iOS bağlantı programı.

Kablo takarak bilgisayara bağlama derdine son veren uygulamayı kullanarak iPhone ve iPad'inizi bilgisayara bağlamanız için tek yapmanız gereken bir internet tarayıcısı açmak. Çapraz platform desteği sunan uygulama iOS'da olduğu gibi Android üzerinde de çalışıyor.

iOS mobil cihazlarınızda bulunan fotoğraf, video ve sesler gibi medya dosyalarını ister bilgisayarda açabilmenizi isterseniz de direkt olarak transfer edebilmenizi sağlayan AirMore, bir kaç tıklama ile dosya transferlerini yapabilme kolaylığı sunuyor.

Yapılan transferleri güvence altına alan uygulama sayesinde kablo takma, bağlantı kurma gibi işlemlerin hepsini çok daha kısa sürede gerçekleştirip ihtiyacınızı karşılaşamanızı sağlıyor.

Eğer sürekli olarak mobil cihaz ve bilgisayarınız arasında işlem yapma ihtiyacı duyuyorsanız AirMore uygulamasını kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.