ai.type keyboard 1.8.0 (ios)

ai.type keyboard

ai.type keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ai.type keyboard akıllı ve kişiselleştirebileceğiniz bir sanal klavyedir

ai.type keyboard eğer iOS cihazınızın standart sanal klavyesi ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa veya tercihlerinize göre kişiselleştirebileceğiniz bir klavye arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil klavye uygulaması.

Hem iPhone telefonlarınızda hem de iPad tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir klavye uygulaması olan ai.type keyboard hem akıllı olması hem de görünümünü değiştirebiliyor olmanız nedeniyle tercih edebileceğiniz bir uygulama. ai.type keyboard iPhone ve iPad'lerinizdeki yazı yazma hızınızı sizin alışkanlıklarınızı öğrenerek artırabilmekte. Uygulama bu iş için yazım stilinizi takip ediyor ve bunun üzerine gerekli değişiklikleri yapabiliyor. ai.type keyboard bunun yanında güvenliğinizi sağlamak amacıyla metin şifreleme desteği de sunuyor.

ai.type keyboard'ın görünümünü farklı temalarla daha hoş bir hale getirebilmeniz mümkün. Ayrıca herhangi bir resmi klavyenizin arka planı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Sanal klavyelerde önemli olan en üst sırada yer alan rakamları ve noktalama işareterini ai.type keyboard'da değiştirebilmeniz ve yerlerine dilediğiniz kısayolları ekleyebilmeniz mümkün.

ai.type keyboard'ı Facebook, Twitter, Safari gibi metin girişi yapabildiğiniz herhangi bir uygulamada kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR