Alien Creeps TD 1.2.0 (ios)

Alien Creeps TD

Alien Creeps TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilim kurgu ve kule savunma oyunlarını iyi kombine eden Alien Creep TD, mizahi yaklaşımı ve bol seçenekli oyun modlarıyla dikkat çekiyor.

Uzaylılar dünyaya indiğinde çiçek dağıtacaklarını mı sandınız? Tam aksine, olabildiğince fazla cephane ile tüm hayatınızı toz duman etmeye geliyorlar. Alien Creep TD, iOS için çıkan eğlenceli ve galaksiler arası bir çatışmayı tema alan bir kule savunma oyunu. Ordular halinde gelen bu dünya dışı varlıklarla mücadele ettiğinizde ne yıldırımlar peşinizi bırakacak ne de helikopterler.

Kurmuş olduğunuz kulelerle insanfsızca saldırılara hazırlanan düşman hatlarını bertaraf etmeniz gerekirken piyade birlikleriyle onlara bu gezegenin sahibinin kim olduğunu göstermeniz gerekiyor. Kule deyip geçtiğime bakmayın, oyunun kemik unsuru, kurmuş olduğunuz kulelerdir. Bol bol seçenekleri bulunan kuleler arasında ünlü bilim adamı Tesla da unutulmamış. Elektrik saldırılarıyla özellikle mekanik ünitelere daha fazla hasar verebiliyorsunuz. Kulelerinizi ve silahlarınızı her daim upgrade edebildiğiniz bu savaşta amacınız savaşı yöneten general ve profesör ikilisine askeri yardım sağlayabilmek. Uzaylıların dünya üzerindeki kötü emellerini sadece siz durdurabilirsiniz.

Görselleriyle dikkat çeken Alien Creep TD, oynadıkça hanenize eklenen yeni kule ve silah seçenekleriyle, gereken yerlere yapabileceğiniz asker ikmalleriyle ve oyunu zenginleştiren 3 farklı mod ile uzun bir süre boyunca ellerinizden düşüremeyeceğiniz bir oyun izlenimini çabuk yaratıyor. Kule savunma oyunları seviyorsanız bu oyuna bayılacaksınız.

YORUMLAR