Alien Shooter Free 1.2.1 (ios)

Alien Shooter Free

Alien Shooter Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alien Shooter - Free ücretsiz bir aksiyon oyunudur

Alien Shooter - Free ilk olarak bilgisayar için çıkmış, bir süre önce de iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad mobil cihazlar için çıkarılmış ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyundur.

Shooter türünde bir oyun olan Alien Shooter - Free bize yüksek gerilim yaşatıyor ve adrenalin salgılamamıza neden oluyor. Oyunda her an aksiyon mevcut ve oyunun eğlenceli yapısı bizi oyuna bağlıyor.

Alien Shooter - Free'de temel görevimiz terkedilmiş bir askeri üste kana susamış uzaylı yaratıklarla karşılaşarak bu üssü temizlemek ve hayatta kalan insanlara ulaşmaktır. Bu iş çok kolay olmayacaktır; çünkü oyunda birçok farklı alien türü ve güçlü bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşacağız. Oyunda ilerleyebilmek için karakterimizin yeteneklerini geliştirmeli ve insan üstü yeteneklerimizi kana susamış yaratıklar karşısında kullanmalıyız.

Alien Shooter - Free bize hızlı ve eğlenceli bir oyun yapısı sunuyor. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve dört bir yandan bize saldıran canavarlara karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz. Canavarlarla çarpışırken cephanemizi takip etmeli ve zamanlamaya önem göstermeliyiz. Savaş alanını üstten görüyor oluşumuz bize stratejik bir üstünlük kazandırmakta. 

Oyunun grafikleri mobil cihazlar için oldukça yeterli seviyede. Ürpertici müzikleri se atmosferi tamamlıyor.

YORUMLAR