Amazing Ninja 1.1 (ios)

Amazing Ninja

1.1
Amazing Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Ninja reflekslerinizi test etmenizi sağlayan bir aksiyon oyunudur

Amazing Ninja basit bir şekilde oynayabileceğiniz; fakat ustalaşmak için çaba göstermeniz gereken bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan Amazing Ninja'da ana kahramanımız bir çöp adam ninja. Ninjamız oyunda kırmızı ninjalara savaş açıyor ve mavi ninjaları kurtarmaya çalışıyor. Biz de ona bu macerasında yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Amazing Ninja'da temel amacımız en uzun süre engellere takılmadan ilerlemek ve puan rekorunu kırmak. Bu iş için boşlukların üzerinden zıplamalıyız ve kırmızı ninjaları kılıcımızla yok etmeliyiz. Fakat kırmızı ninjalar da bize karşılık vermekte. Bu nedenle daha önce davranmamız gerekiyor. Mavi ninjalar düşmanlarımız olmasa da işimizi zorlaştırmaktalar; çünkü onlara kılıcımızla saldırmamız demek oyunun sonlanması demek. Bu yüzden üzerlerinden zıplamamız gerekiyor.

Amazing Ninja kolayca oynanabiliyor. Ninjamızı zıplatmak için ekranın soluna, kılıcımızla saldırmak için ekranın sağına dokunmamız yeterli.

YORUMLAR