Android Wear 1.0 (ios)

Android Wear

1.0
Android Wear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android Wear, iPhone'unuzu Android Wear saatinize bağlamak için kullanabileceğiniz yardımcı uygulama.

Android Wear, Android Wear’lı akıllı saatinizi iPhone’unuzla kullanabilmeniz için gerekli bir uygulama. Google tarafından geliştirilen yardımcı uygulamayı iOS cihazınıza indirerek tüm iPhone uygulamalarınızdan aldığınız bildirimleri akıllı saatinizden takip edebilirsiniz.

Google’ın giyilebilir cihazlarda kullandığı işletim sistemi Android Wear üzerinde çalışan bir akıllı saat kullanıyorsanız telefonunuzla saatinizin etkileşime geçebilmesini sağlamak için bu uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Birkaç basit adımda bağlantıyı sağladıktan sonra telefon aramalarınız, mesajlarınız, favori uygulamalarınızdan bildirimler gibi önemli bilgileri saatinizden takip etmeye başlayabiliyorsunuz. Spor faaliyetlerinizi takip edebiliyorsunuz. Ayrıca “Ok Google” komutunu vererek anlık trafik, hava ve uçuş durumu hakkında bilgi almanız da mümkün.

Aralarında LG, Huawei, ASUS, Motorola’nın da bulunduğu firmaların Android Wear’lı akıllı saatleriyle uyumlu olan Android Wear uygulamasını kullanabilmeniz için iOS 8.2 ve üzeri işletim sistemli iPhone 5, 5C, 5S, 6 veya 6 Plus modellerinden birine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca telefonunuzla saatinizin sürekli etkileşimde kalması için Bluetooth’un açık olması şart.

YORUMLAR