Angel Sword 1.0 (ios)

Angel Sword

1.0
Angel Sword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angel Sword yüksek grafik kalitesine sahip bir mobil RPG oyunudur

Angel Sword yüksek grafik kalitesini zengin bir içerikle buluşturan bir mobil RPG olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Angel Sword'da melekler ve şeytanlar arasındaki savaşlar konu alınıyor. Biz bu savaşa tarafımızı seçerek başlıyoruz ve düşmanlarımızla yüzleşerek görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Açık dünya yapısına sahip olan Angel Sword'da oyuncular farklı mekanları ve zindanları keşfederken ana görevin yanında çeşitli yan görevleri de alarak ödül peşinde koşabiliyorlar. Oyun boyunca girdiğiniz zindanlarda bölüm sonu canavarlarıyla savaşarak büyülü silah ve zırhlar kazanabiliyorsunuz.

Angel Sword isterseniz tek başınıza isterseniz diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu. Oyunu tek başınıza oynamak isterseniz internet bağlantısı olmadan senaryo modunu oynayabilirsiniz. Bu sayede oyunu sadece WiFi destekleyen iPad'lerde yolculuk gibi durumlarda oynayabiliyorsunuz. Oyunun online MMO modu ise co-op mantığına dayalı. Yani diğer oyuncularla birlikte görevleri yaparak düşmanlarla savaşıyorsunuz.

Oyun içerisinde uçabilme, evcil hayvanlar yetiştirip savaşlarda kullanabilme, farklı kahraman kişiselleştirme seçenekleri, birçok farklı silah, zırh ve ekipman seçeneği, markette alıp satarak ticaret yapabilme Angel Sword'un diğer özellikleri arasında. Angel Sword'un grafikleri ortalamanın üzerinde bir kalite sunuyor.

YORUMLAR