Angry Birds Star Wars 2 1.0.1 (ios)

Angry Birds Star Wars 2

Angry Birds Star Wars 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,886

  • Üretici

    Rovio

Angry Birds Star Wars 2 ile iPhone ve iPad'lerde büyük bir eğlence sizleri bekliyor. Pork Side'a karşı çarpışmaya hazır mısınız?

Angry Birds Star Wars 2 iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda keyifle oynayabileceğiniz aksiyon ve beceri oyunlarından birisi. Uzun zamandır tanıdığımız ve domuzlara karşı savaşan kuşların bu sefer de Yıldız Savaşları'ndaki İmparatorluk'a karşı verdikleri mücadeleyi anlatan oyun, bilimkurgu sevenlerin de ilgisini çekecektir.

Oyunun ilk sürümünde sadece aydınlık taraf için çarpışabiliyorduk ancak bu defa Pork Side yani domuzlar tarafına da geçebilme olanakları sayesinde tüm oyuncular en keyif aldıkları karakterlerle oyunu oynayabilecekler. Toplamda 30'dan fazla karakter barındıran oyunda her karakterin kendine özel güçleri de bulunuyor ve böylece farklı oynama stratejileri geliştirmek de mümkün.

Dilerseniz oyun sırasında bu karakterler arasında değişim yapabiliyorsunuz ve oyunun gidişatına göre karar verebiliyorsunuz. Görsel anlamda önceki oyunlar kadar yumuşak bir tasarıma sahip olan oyun, ses efektleri bakımından Star Wars'tan faydalandığı için serinin meraklılarına çekici gelecektir.

Yeni çıkan Angry Birds 2 iOS indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR