Animal Voyage: Island Adventure 1.32 (ios)

Animal Voyage: Island Adventure

Animal Voyage: Island Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz simülasyon oyunudur.

Animal Voyage: Island Adventure, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon, şehir yönetimi ve bulmaca oyunudur. Pek çok tarzı bir araya getirmiş olmasıyla ilk bakışta dikkat çeken oyun hayli eğlenceli.

Hangi yaşta olursanız olun, hayvanlarla oynamak her zaman zevklidir. Bu yüzden Animal Voyage: Island Adventure da ilginizi çekecektir diye düşünüyorum. Oyunda bir adada yaşayan ve sel yüzünden evlerinden olan hayvanları kendi cennetinize alıp onları iyileştirmeli, her şeyi tamir ederek eski haline getirmeli ve onlara yaşamaları için cennet gibi bir dünya hazırlamalısınız.

Bütün bunları yapabilmek içinse size bazı görevler veriliyor ve bu görevleri yerine getirmek için bazı mini oyunları tamamlamanız gerekiyor. Bu şekilde bulmacaları çözerek oyunda ilerleyebiliyorsunuz.

Oyunda nadir bulunan hayvanları bulmak için keşfe çıkmalı, dünyanızı dekore ederek hayvanlara güzel bir dünya bırakmalı ve yaralı hayvanları iyileştirerek bütün hayvan dostlarınızın mutlu olduklarından emin olmalısınız.

Eğer siz de bu tarz şehir yönetim ve bulmaca oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip göz atmalısınız.

YORUMLAR