Animate Photo Free

Animate Photo Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Animate Photo Free, iPhone ve iPad'leriniz üzerindeki fotoğraflara farklı efektler ve çerçeveler ekleyebileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Animate Photo Free, fotoğraflarının sadeliğinden yada benzerliğinden sıkılmış olan iOS kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulama sayesinde resimlerinize kar, baloncuk, yağmur ve yaprak efektleri ekleyebilirsiniz. Bu sayede resimleriniz çok daha eğlenceli ve hoş durabilir. Efektler dışında uygulama resimlerinize birbirinden güze çerçeveler eklemenize olanak sağlıyor. Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için kullanabileceğiniz çerçeveler özellikle iyi bir renk uyumu yakaladığınızda çok daha güzel görünmektedir.

Uygulamanın en can alıcı özelliği ise animasyonlu efektler ekleyebilmeniz. Fotoğraflarınızı bambaşka bir boyuta taşıyacak olan efektler ile fotoğraf çekmeyi daha çok sevebilirsiniz.

Uygulama üzerinde yapmış olduğunuz değişikliklerin ön izlemesini görebilir, beğenmeniz durumunda galerinize kaydedebilir ve dilerseniz ister e-posta yolu ile arkadaşlarınıza gönderebilir, isterseniz de Facebook üzerinden çevreleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Sade ve duru resimler çekmekten yada çekilmekten sıkıldıysanız, Animate Photo Free'yi iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek yaratıcılığınızı resimler üzerinde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR