Anomaly Defenders

Anomaly Defenders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anomaly serisi kule savunma oyunlarını terse çeviren mantığından vazgeçi Anomaly Defenders ile gerçek bir kule savunnma oyununa imza atıyor.

Daha önceki Anomaly oyunlarına aşina olanlara duyurulur, Anomaly Defenders bu kez gerçek anlamda bir kule savunma oyunu oldu. Eski serilerde rolleri değiştirerek dikkat çeken oyunların sonrasında kule savunma mekaniklerine geri dönüp bu oyun alanı zenginleştirmeye çalışan oyun, harikulade görselleriyle ve animasyonlarıyla dikkat çekiyor. Eskiden göreviniz insanlar safındayken uzaylılara karşı savunma düzenlemeniz gerekiyordu. Bu kez roller değişiyor. Uzaylıklar olarak insanların düzenlediği saldırılara karşı önlem olmanız gerekiyor. Rollerdeki bu değişim bize Starcraft dinamiklerini hatırlatıyor.

Kule savunma oyunlarında çok sık görülmeyen ve Anomaly Defenders'ta bulunan güzel özelliklerden biri de kulelerin düzenli aralıklarla aktif özel saldırılar gerçekleştirebilmeleri. Rage özelliği sayesinde hasar oranlarını arttırmanız mümkün, Sniper özelliği ile menzilleri arttırabiliyorsunuz ve EMP ile kalkanları yok edebiliyorsunuz.

24 farklı bölümü olan bu oyunda ilerledikçe insanların size düzenlediği saldırı kanatları da artıyor ve arazi şartlarına göre doğal etmenleri ve felaketleri de lehinize kullanmanız gerekebiliyor. Fiyatı yüksek olan bu kule savunma oyunu geniş kapsamlı oyun mekanikleri sayesinde satın almaya değecek bir ürün ortaya koyuyor.
 

YORUMLAR