Another World 102 (ios)

Another World

102
Another World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Another World nostaljiyi mobil cihazlarımıza taşıyan bir macera oyunudur

Another World eğer 90'lı yıllarda yani bilgisayar oyunlarının altın çağını yaşadığı dönemlerde oynadığınız oyunları özlüyorsanız kaçırmamanız gereken bir macera oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Another World, diğer adıyla Out of This World, ilk olarak 1991 yılında çıkış yapmıştı ve macera oyunları alanında bir klasik haline gelmişti. Oyunun ilk yayınlanma tarihinin üzerinden 20 yıl geçmesinin ardından Another World günümüz mobil cihazları için tekrar elden geçirildi ve oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

Another World'de Lester Knight Chaykin adlı genç bir kahramanı yönetiyoruz. Bir bilim adamı olan kahramanımız birgün nükleer bir deney üzerinde çalışırken beklenmedik bir olay olur ve laboratuvarının üzerine yıldırım düşer. Bu talihsiz kaza sonucu büyük bir patlama oluşur ve Lester'in laboratuvarı havaya uçar. Fakat Lester kendine geldiğinde herşey aynı değildir; Lester artık yeni bir dünyaya adım atmıştır ve bu dünyanın neresi olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Oyun boyunca Lester'e bu yabancı dünyadan kurtulması için yardımcı oluyoruz ve benzersiz bir serüvene adım atıyoruz.

Another World'ün 20. yılına özel bu sürüm oyunun orjinal grafiklerinin yanında HD kalitedeki grafiklere de yer veriyor ve iki grafik yapısı arasında küçük bir parmak hareketiyle geçiş yapmanızı sağlıyor. Oyunun sesleri de yenilenniş. Another World'ü 3 farklı zorluk seviyesinde oynayabilir ve yeteneklerinizi test edebilirsiniz.

YORUMLAR