AnTuTu Benchmark 4.1 (ios)

AnTuTu Benchmark

4.1
AnTuTu Benchmark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    669

  • Üretici

    AnTuTu

AnTuTu Benchmark ile iPhone ve iPad'inizin performansını hızlıca ölçebilirsiniz.

AnTuTu Benchmark, iOS cihazınızın performansını ölçmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir kıyaslama uygulamasıdır. Dünya genelinde en çok kullanılan benchmark uygulamaları arasındadır.

AnTuTu Benchmark, iPhone ve iPad’inizin sınırlarını zorlayarak gücünü görmenize izin veren birçok testi bir arada sunmaktadır. Tek dokunuşla başlattığınız ve kısa süre içerisinde tamamlanan test sonrası cihazınızın işlemcisinin gücünü, grafik işleme performansını, belleğinin gücünü öğrenebilirsiniz. Cihazınızın uygulanan farklı testler sonucu aldığı genel puanı görebilir, detaylar sayfasına bakarak hangi testten kaç puan aldığını görebilirsiniz.

AnTuTu Benchmark, 3 sekmeden oluşan basit ve hızlı arayüz ile gelmektedir. Test sekmesinden AnTuTu’nun iOS cihazınıza kaç puan verdiğini görebilir, test sonuçlarının detaylarını görüntüleyebilir, testi yeniden yapabilirsiniz. Ranking sekmesinden iOS cihazınızın diğer iOS cihazları ile karşılaştırabilir, puanını grafik üzerinde görebilirsiniz. Device Info sekmesinden iOS cihazınızın depolama alanı, işlemcisi, ağırlığı ve inceliği, ekranı, kamerası, iOS sürümü, sensörleri ve desteklediği bağlantılar bilgisine ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR